ABC Data dystrybutorem telefonów Blaupunkt

Niemiecki producent Blaupunkt nawiązał współpracę ze spółką ABC Data, liderem rynku dystrybucji sprzętu IT i elektroniki użytkowej w Polsce. Przedmiotem umowy jest wprowadzenie do sprzedaży produktów z segmentu Mobile.

Wraz z początkiem 2018 roku firma Blaupunkt rozpoczęła działania mające na celu wprowadzenie do Polski kolejnej grupy produktowej. Niemiecka marka chce wejść na rynek z szerokim asortymentem telefonów, skierowanym do rozległego grona odbiorców. W portfolio marki Blaupunkt znajdują się zarówno telefony biurowe, specjalistyczne oraz przeznaczone dla seniorów, jak i duży wybór smartfonów z Androidem.

„Często mówimy, że telefony Blaupunkt to jakość z najwyższej półki w cenie zarezerwowanej dla B-brandów. Do tego dochodzą innowacyjność i tradycja stanowiące połączenie, które w przypadku naszej marki doskonale sprawdziło się na całym świecie. Mamy więc wszelkie powody sądzić, że podobnie będzie z segmentem Mobile w Polsce. Cieszymy się też, że właśnie ABC Data zajmie się dystrybucją, bo jest to partner, który podobnie jak my myśli o kliencie, ceni jakość i profesjonalizm.” – powiedział Marcin Harasim, Country Manager Blaupunkt Mobile & Smart Home Polska.

Marcin Harasim
Marcin Harasim

Rozpoczęcie sprzedaży telefonów Blaupunkt planowane jest na pierwszy kwartał 2018 roku.

„Blaupunkt to marka znana i lubiana przez konsumentów w Polsce już od wielu lat. Wprowadzenie jej do portfolio ABC Data stanowi naturalny krok na drodze rozszerzenia naszego asortymentu” – komentuje Agata Kozak-Piotrowska, Business Unit Manager Działu Mobile w ABC Data

Agata Kozak-Piotrowska
Agata Kozak-Piotrowska

źródło: informacja prasowa

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane