Alcatel 3T 8

Alcatel 3T 8 to nowy tablet z systemem Android Oreo (Go edition)

TCL Communication – właściciel praw do marki Alcatel, zaprezentował nowy 8-calowy tablet z systemem Android Oreo (Go edition).

Alcatel 3T 8

Alcatel 3T 8 zamknięto w smukłej obudowie o grubości 8,2 mm i wadze wynoszącej zaledwie 279 gram. Producent podkreśla, że jego tablet jest jednym z pierwszych na świecie urządzeń tego typu korzystających z systemu Android Oreo (Go edition).

Niestety producent nie zdradził jeszcze pełnej specyfikacji urządzenia. Na razie wiemy tylko, że Alcatel 3T 8 otrzyma 8-calowy wyświetlacz, akumulator o pojemności 4080 mAh oraz modem LTE. 

Alcatel 3T 8 z Android Oreo (Go edition) zawiera również zestaw popularnych aplikacji Google przygotowanych z myślą o jak najmniejszym obciążaniu urządzenia: Google Go, Google Maps Go, Gmail Go i więcej. Znajdzie się tu również dostęp do YouTube Go, który pozwala na pobieranie filmów do trybu offline.

Dodatkowo tablet wyposażono w szereg funkcji przeznaczonych dla rodziców i ich dzieci w postaci trybu Family Care. W jego skład wchodzą: Kids Mode, który pozwala na kontrolę nad dostępnością określonych aplikacji i zdefiniowaniem czasu użytkowania urządzenia oraz Eye Care, pozwalający na filtrowanie koloru niebieskiego, a zarazem ochronę wzroku i polepszenie snu korzystających.

Alcatel 3T 8 dostępny będzie na wybranych rynkach we wrześniu, w cenie 119 euro (około 510 złotych).

Alcatel 3T 8Alcatel 3T 8

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Nowa Zelda w produkcji!

Opublikowane przez - 7 maja 2018 0
The Legend of Zelda: Breath of The Wild to tytuł startowy Nintendo Switch i jednocześnie jedna z najlepszych gier minionego…

Nowości Play w I kwartale

Opublikowane przez - 14 stycznia 2015 0
Play zasygnalizował, jakie niektóre modele smartfonów wprowadzi do oferty w I kwartale 2015 r. Na razie są „bezcenne”, nie wiadomo…