Apple ściąga od Huawei?!

Ciekawych czasów dożyliśmy, jeszcze parę lat temu regularnie oskarżano chiński producentów o brak innowacyjności i kopiowanie rozwiązań innych producentów (całkiem słusznie zresztą). Okazuje się, że obecnie to właśnie chińscy producenci wyznaczają trendy, jak. np Huawei swoim flagowcem P20 Pro. Zastosowany w potrójny aparat główny ponoć na tyle spodobało się Apple, że jeszcze w trym roku ujrzymy iPhone’a z podobnym rozwiązaniem.

Analityk firmy Yuanda Securities – Jeff Pu, twierdzi, że co najmniej jeden z tegorocznych iPhone’ów otrzyma potrójny aparat główny. Dla amerykańskiej korporacji jest to niecodzienna sytuacja bowiem to właśnie one najczęściej postrzegana była jako trendsetter.

Co ciekawe, wypowiedź pana Jeffa Pu zbiegła się w czasie z publikacją serwisu iDropNews, który opublikował zdjęcia koncepcyjne nadchodzącego iPhone’a, właśnie z potrójnym aparatem głównym. Co o tym sądzicie? Apple faktycznie zamierza skopiować Huawei czy może zaskoczy nas czymś jeszcze ciekawszym?

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane