apple wwdc 2019

Apple ujawnił datę konferencji WWDC 2019

Apple ujawnił właśnie datę tegorocznej konferencji dla deweloperów WWDC. Wydarzenie odbędzie się w dniach od 3 do 7 czerwca w San Jose w McEnery Convention Center.

Konferencja Apple WWDC odbywa się regularnie co roku. Jest ona przeznaczona głównie dla deweloperów i programistów. Co roku chętnych jest tak wielu, że możliwość udziału w wydarzeniu można uzyskać jedynie drogą losowania.

Swoje zgłoszenia można wysyłać od dzisiaj do 20 marca. Lista wybrańców zostanie ogłoszona 21 marca. Koszt biletu wynosi niemało, bo aż 1599 dolarów.

Co Apple WWDC oznacza dla przeciętnego widza? Przede wszystkim ogłoszenie nowości związanych z systemami operacyjnymi amerykańskiego producenta jak np. iOS 13, macOS 10,15 czy watchOS 6.

Spekuluje się również, że Apple szykuje na WWDC 2019 kilka nowości sprzętowych, w tym nowego Mac’a Pro.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Kolejny Happy Week w Orange

Opublikowane przez - 16 stycznia 2015 0
Orange zaprozentował nową odsłonę promocji o nazwie Happy Week. Jednak wbrew nazwie promocja nie będzie trwała tydzień, a do 20…