battlefield 5 premiera

Battlefield 5 – DICE przesuwa datę premiery!

Jeśli wyczekiwaliście październikowej premiery Battlefield 5, to muszę Was zmartwić. Premiera gry została właśnie przesunięta. Na szczęście „obsuwa” nie jest duża.

Electronic Arts wraz ze studiem DICE poinformowali, że premiera Battlefield 5 została przesunięta z 19 października na 20 listopada.

Jak tłumaczy Oskar Gabrielson – jeden z liderów EA DICE, powodem tej decyzji były informacje, które zespół zgromadził podczas zamkniętych testów alpha, jak również z targów, jak choćby ostatnio – Gamescom.

Nad czym konkretnie będzie pracować DICE podczas tego miesiąca? Przede wszystkim nad zwiększeniem tempa rozgrywki i poprawą widoczności żołnierzy na polu bitwy.

Co ważne, pomimo przesunięcia daty premiery, start otwartych beta testów nie uległ zmianie i już 6 września każdy będzie mógł wypróbować najnowszą odsłonę serii Battlefield.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

ZTE Spro Plus na Mobile World Congress

Opublikowane przez - 22 lutego 2016 0
Producent i dostawca urządzeń oraz technologii telekomunikacyjnych zaprezentował w Barcelonie na największych targach sprzętu telekomunikacyjnego w Europie multimedialny projektor ZTE…