CES 2018: Alcatel zapowiada trzy nowe serie smartfonów

226 0
Alcatel postanowił ujawnić w Las Vegas swoje plany na najbliższy rok. Producent przygotuje dla nas trzy nowe serie urządzeń: Alcatel 5, Alcatel 3 i Alcatel 1.

Alcatel 5

Seria 5

W skład serii 5 wchodzić będą najpotężniejsze, flagowe urządzenia producenta. Smartfony z tej serii charakteryzować się będą ekranami o proporcjach 18:9, funkcją rozpoznawania twarzy, a także pojemnymi bateriami.

Alcatel 3

Seria 3

Seria 3 reprezentowana będzie przez urządzenia średniej klasy. Jak zapewnia producent możemy liczyć na smartfony z: dużymi ekranami o wysokiej rozdzielczości i proporcjach 18:9 oraz z podwójnymi aparatami.

Alcatel 1

Seria 1

Seria 1 to głównie budżetowe konstrukcje, które pomimo niskiej ceny również będą mogły liczyć na ekrany o proporcjach 18:9 i funkcję rozpoznawania twarzy.

Opublikowane dzisiaj informacje to tak naprawdę zaledwie przedsmak tego co szykuje dla nas Alcatel. Producent zapowiedział, że więcej konkretów o ogłoszonych dzisiaj seriach poznamy na targach MWC w Barcelonie, które rozpoczną się pod koniec lutego.

0 0
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Wyniki Play po I kwartale

Opublikowane przez - 26 maja 2015 0
Play zaprezentował wyniki finansowe po I kwartale (komunikat)   W 1 kw. 2015 r. Play w dalszym ciągu powiększał swoją…

CyberTarcza Orange

Opublikowane przez - 16 kwietnia 2015 0
Orange zaprezentował CyberTarczę, czyli nowe bezpłatne rozwiązanie, które zapewni większe bezpieczeństwo w sieci użytkownikom Neostrady. Umożliwi ona wykrycie większości potencjalnych…