CES 2018: HyperX prezentuje nowości dla graczy

230 0
Dział gamingowy firmy Kingston – HyperX poszerza gamę swoich urządzeń o: zestaw słuchawkowy HyperX Cloud Flight, klawiaturę mechaniczną HyperX Alloy Elite RGB oraz myszkę HyperX Pulsefire Surge RGB.


Bezprzewodowe słuchawki HyperX Cloud Flight

Słuchawki HyperX Cloud Flight zapewnią nam nawet do 30 godzin pracy na baterii, dodatkowo producent zdecydował się na zastosowanie konstrukcji wokółusznej z nausznikami obracającymi się w zakresie 90 stopni. Model Cloud Flight może się również pochwalić: 50 mm przetwornikami, pasmem przenoszenia 2,4 GHz oraz odłączanym mikrofonem z funkcją redukcji szumów. Zestaw słuchawkowy jest zgodny z urządzeniami PC, PS4 oraz PS4 Pro. Posiada wbudowane elementy sterujące służące do dostosowywania efektów LED, wyciszania mikrofonu, włączania/wyłączania i regulacji głośności, a także wyposażony jest w trójbiegunowe analogowe złącze audio.

Klawiatura mechaniczna HyperX Alloy Elite RGB

Klawiatura HyperX Alloy Elite RGB, będąca pierwszą mechaniczną klawiaturą gamingową z podświetleniem RGB w ofercie produktów HyperX, daje pełną swobodę w dostosowaniu kolorów dzięki oprogramowaniu NGenuity. Klawiatura Alloy Elite RBG oferuje trzy własne profile podświetlenia, które można zapisać bezpośrednio w pamięci klawiatury i korzystać z nich w dowolnym momencie. Dzięki solidnej stalowej ramie, dedykowanym przyciskom multimedialnym, przelotowemu portowi USB 2.0 i szybkiemu sterowaniu podświetleniem granie na klawiaturze Alloy Elite RGB to czysta przyjemność, która jeszcze wzrośnie po wybraniu jednego z 3 dostępnych typów przełączników CHERRY MX: czerwonego, brązowego lub niebieskiego. Klawiatura Alloy Elite RGB wyposażona jest również w wygodną, odłączalną podpórkę pod nadgarstki oraz dodatkowe klawisze o wyczuwalnej teksturze w kolorze tytanowym. Dodatkowe funkcje to Game Mode, mechanizm N-Key Rollover oraz funkcja anti-ghosting.

Myszka HyperX Pulsefire Surge RGB

W myszce HyperX Pulsefire Surge RGB zastosowano dynamiczne efekty świetlne 360° RGB i wyposażono ją w zapewniający wysoką precyzję i prędkość czujnik Pixart 3389 o czułości aż do 16 000 DPI. Wskaźnik LED informuje o aktualnie wybranym natywnym ustawieniu DPI, które można dodatkowo dostosowywać. Ponadto myszka wyposażona jest w przełączniki firmy Omron o cyklu 50 mln kliknięć. Dodatkowo dzięki oprogramowaniu HyperX NGenuity gracze mogą przypisywać spersonalizowane funkcje makro do sześciu programowalnych klawiszy i przechowywać je w bibliotece makro.

Nowe produkty będą dostępne za pośrednictwem sieci punktów sprzedaży detalicznej HyperX i w sklepach internetowych w następujących cenach:

  • Gamingowe słuchawki HyperX Cloud Flight – dostępne od stycznia w cenie 159,99 EUR / 139,99 GBP

  • Klawiatura mechaniczna HyperX Alloy Elite RGB – dostępna z początkiem stycznia w cenie 169,99 EUR / 149,99 GBP

  • Myszka gamingowa HyperX Pulsefire Surge RGB – dostępna w drugim kwartale tego roku

0 0
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane