conan exiles

Conan Exiles największym sukcesem Funcomu w historii

Conan: Exiles – najnowsza gra studia Funcom, zadebiutowała niespełna dwa miesiące temu na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Pomimo tak krótkiego czasu na rynku produkcja zdążyła już trafić do ponad 1,5 miliona graczy, stając się tym samym najpopularniejszą grą w historii Funcomu.

Co ciekawe poprzedni rekord Funcomu również należał do gry dziejącej się w świecie wykreowanym przez pisarza Roberta E. Howarda, a mianowicie do MMORPG-a – Age of Conan: Hyborian Adventures. Produkcja ta trafiła do 1,4 miliona graczy, zanim przeszła na „darmowy” model rozgrywki.

Joel Bylos – dyrektor kreatywny Funcomu, zdradził, że już niebawem do gry zawita rozszerzenia „Jewel of the West”, które wprowadzi do gry nowe pancerze, broń oraz elementy budynków inspirowane Akwilionią – jednym z fikcyjnych państw w świecie Conana.

Mieliście już okazje spróbować swoich sił w Conan Exiles? Jak oceniacie najnowsze dzieło Funcomu?

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Zabawa zaczyna się nocą

Opublikowane przez - 16 grudnia 2015 0
Na polski rynek trafił smartfon Wiko FEVER, którego fluorescencyjna obudowa pochłania światło dzienne, by później, stopniowo uwalniać je po zmroku.…