Corning Gorilla Glass 5 będzie chronił jeszcze skuteczniej

MobilityNewsAutor:

O wrażliwości dzisiejszych smartfonów nie trzeba nikogo przekonywać stąd też potrzebujemy potrzebujemy odpowiednich technologii i dodatków aby dbać o nasze urządzenia. Nadchodząca, piąta odsłona Corning Gorilla Glass wytrzyma jeszcze więcej niż poprzednicy.

gorilla glass

Pracownicy firmy Corning musieli mieć niezłą zabawę testując najnowszą wersję swojego specjalnego szkła. Z wewnętrznych testów firmy wynika, że Gorilla Glass 5 przy upadku z 1,6 metra na przód urządzenia wytrzymywała 80% takich zderzeń, bijąc znaczenie wyniki poprzedniej generacji. Jeśli chodzi o odporność na porysowanie to tutaj Gorilla Glass 5 radzić sobie będzie tak samo jak czwarta seria szkła od Corning.

Pierwsze urządzenia wyposażone w Corning Gorilla Glass powinny pojawić się na rynku jeszcze w tym roku. Ciekaw jest czy wyniki „testów” użytkowników będą się zbiegały z tymi laboratoryjnymi? Jeśli jesteście ciekawi jak wyglądają takie testy to firma Corning przygotowała dla nas krótką prezentację.

https://www.youtube.com/watch?v=aGLSuZky3Jc

Źródło: engadget.com

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane

Nowe oferty w Orange

Opublikowane przez - 16 kwietnia 2015 0
Orange zaprezentował dziś wiele nowości, wśród nich nowe oferty   Nowe plany taryfowe dla biznesu, to efekt badań preferencji klientów.…