Darkest Dungeon otrzyma kolejny dodatek

199 0
Studio Red Hook zapowiedziało właśnie kolejny dodatek do przebojowego Darkest Dungeon. The Color of Madness zainspirowany twórczością Lovecrafta zadebiutuje wiosną 2018 roku.

Najnowszy dodatek przeniesie nas starą farmę Millera, w którą uderzyła tajemnicza kometa. Naszym zadaniem będzie odkrycie co stało się z mieszkańcami farmy. Rozszerzenie wprowadzi do gry:

  • Nowy typ zadania: zgub się w czasie i przestrzeni, konfrontując się z niekończącymi się falami starych i nowych wrogów, zbliżając się coraz bliżej do miejsca uderzenia Komety. Przetrwaj jak najdłużej zdołasz.
  • Nowa frakcja wrogów: zwłoki rodziny Millerów i ich pomocników poruszają się po farmie i okolicach, rozsiewając zgubny wpływ Komety.
  • Potężne przedmioty: Odwiedź Nomad Wagon i wydaj w nim Comet Shards, by zakupić nowe przedmioty z potężnymi funkcjami.

Twórcy zdradzili również, że wersja gry przeznaczona na konsolę Nintendo Switch będzie już w dniu premiery posiadać wydane wcześniej dodatki – „Crimson Court” i „The Shieldbreaker”.

0 0
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Gionee F5 debiutuje na rynku

Opublikowane przez - 6 lutego 2017 0
Do portfolio Gionee trafił właśnie kolejny średnio-budżetowy smartfon – Gionee F5, niestety nie wyróżniający się niczym szczególnym. Gionee F5 został…

Sprzedaż Xiaomi w Chinach spada!

Opublikowane przez - 8 sierpnia 2016 0
Choć Xiaomi jest „młodym” producentem to zdążył już sobie wyrobić solidną markę, a także wskoczyć na topowe miejsca rankingów sprzedaży.…

Nowy iPhone od środka

Opublikowane przez - 28 września 2015 0
Oczywistym było, że od samego początku sprzedaży nowych smartfonów Apple sieć obiegną różnego rodzaju filmy pokazujące jego wyginanie, upuszczanie na…

Internet to potwór

Opublikowane przez - 10 lutego 2015 0
Obchodzony dziś Dzień Bezpieczniejszego Internetu, przyniósł refleksję, czy w dobie coraz częstszych i bardziej złożonych ataków ciągle istotne pozostaje pytanie,…