Darkest Dungeon zadebiutuje na Switchu już w Styczniu!

112 0
Twórcy Darkest Dungeon – Red Hook Studios, zdradzili konkretną datę premiery jednej z najtrudniejszych gier ostatnich lat.

Darkest Dungeon

Nintendo Switch pomału staje się bastionem gier indie, nie żeby na „Pstryczka” brakowało tytułów AAA, ale to właśnie gry niezależne idealnie wkomponowują się w hybrydową konstrukcję konsoli.

Darkest Dungeon – jedna z najlepszych gier indie ostatnich lat, zadebiutuje na Switchu już 18 Stycznia. Podstawową wersję gry wyceniono na niecałe 25 dolarów. Do cyfrowego sklepu Nintendo trafią również dodatki: „The Crimson Court” (9,99$) oraz „The Shieldbreaker” (3,99$). Przedstawiciele studia zapewnili, że nadchodzący dodatek „The Color of Madness” również trafi na Switcha.

Niestety nie mamy dobrych wieści dla „androidowych” graczy, Red Hook Studios jednoznacznie stwierdziło, że nie ma w planach przeniesienia gry na urządzenia z systemem Google’a.

0 0
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Kieszonkowy SSD od FREECOM

Opublikowane przez - 15 lutego 2016 0
Freecom Tablet Mini SSD jest pierwszym urządzeniem tego typu, posiadającym dwa wbudowane kable dla dodatkowej wygody użytkowników podczas łączenia się…