DGM prezentuje hulajnogę elektryczną ES-13. W promocji w Auchan za 799 zł!

Po czym poznać, że wiosna w pełni? Po tym, że producenci zaczynają wprowadzać na rynek małe, miejskie pojazdy elektryczne. Najnowszą propozycję przedstawiła firma DGM, prezentując hulajnogę elektryczną ES-13. Uwagę zwraca bardzo atrakcyjna cena. Od 27 kwietnia model ES-13 będzie dostępny w supermarketach Auchan w cenie promocyjnej 799 zł. Cena dotyczy tylko okresu od 27 kwietnia do 4 maja, ale może też trwać do wyczerpania zapasów. Poza promocją urządzenie będzie kosztowało 1099 zł.

Hulajnoga elektryczna DGM ES-13 ma 3 tryby prędkości jazdy, z czego najszybszy pozwala na osiągnięcie maksymalnej prędkości 18 km/h. Rozkładana nóżka, a także możliwość składania hulajnogi pomogą w wygodnym transporcie i przechowywaniu pojazdu.

Hulajnoga jest w stanie pokonać wzniesienie o nachyleniu wynoszącym 15 stopni. Trzy poziomy ustawienia wysokości kierownicy pozwalają na dopasowanie urządzenia zarówno dla starszych dzieci, jak i dla dorosłych. Komfortową jazdę zapewnią pompowane koła o średnicy 8,5 cala.

Z pełni naładowaną baterią można przejechać około 15-20 km, w zależności od obciążenia i warunków drogowych. Rozpędzony pojazd można zatrzymać na dwa sposoby: tradycyjnie hamulcem przy kierownicy, który uruchomi mechanizm bębnowy umiejscowiony w tylnym kole; a także wysokiej klasy hamulcem nożnym stosowanym w tradycyjnych hulajnogach.

 

Na kierownicy umieszczony jest wyświetlacz wskazujący prędkość, poziom naładowania baterii oraz wysokość używanego biegu. W tym miejscu znalazło się również miejsce na przycisk klaksonu.

– Hulajnogi są wykorzystywane na świecie od wielu lat, równie często jak rowery, rolki, czy deskorolki. Dzieje się tak ze względu na fakt, że pojazdy te mogą jeździć zarówno po ścieżkach rowerowych, jak i chodnikach. Nasze urządzenie nie zajmuje tyle miejsca co rower, więc w razie potrzeby można również wziąć go do komunikacji miejskiej. Jest to praktyczny zakup, który ułatwi i umili codzienne dojazdy do szkoły lub pracy – mówi Krystian Zieliński, Doradca Zarządu DGM odpowiedzialny za dział sprzedaży w Polsce. – Model ES-13 jest nie tylko zwykłym, fajnym gadżetem, to także realna opcja zaoszczędzenia cennego czasu – podsumował Krystian Zieliński.

Pojazd jest napędzany silnikiem o mocy 300 W. Zasilanie zapewnia wbudowana litowo-jonowa bateria o pojemności 4400 mAh przy napięciu 36V, która pozwoli nawet na kilkugodzinne przejażdżki. Do pełnego naładowania hulajnogi potrzeba około 2,5 godziny.

Wbudowane oświetlenie LED z przodu i światło stop z tyłu zapewnia świetną widoczność i bezpieczeństwo na drodze.

ES-13 ma wymiary 100x41x96 cm i waży 11,5 kg. Ponadto urządzenie wyposażono w błotniki (przód i tył) oraz dwa amortyzatory (przód i tył). Zestaw zawiera urządzenie, ładowarkę, niezbędne narzędzia do rozłożenia sprzętu (klucze), instrukcję obsługi oraz kartę gwarancyjną.

Źródło: DGM

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane