diablo immortal

Diablo Immortal – kultowa seria trafi na urządzenia mobilne

Podczas, odbywających się w miniony weekend, targów Blizzcon, Blizzard ogłosił nową odsłonę popularnej serii gier Diablo.

Nie wszyscy fani serii zapoczątkowanej w 1997 roku są jednak zadowoleni – najnowsza jej część – Diablo Immortal, dedykowana jest urządzeniom mobilnym. Tak jest! Amerykański producent wpływa na nowe, nieznane dotąd, wody, gdzie wspierać go będzie weteran mobilnych produkcji NetEase.

Akcja Diablo Immortal umiejscowiona została pomiędzy wydarzeniami z drugiej i trzeciej odsłony Diablo, a więc w okresie czasu, o którym dotąd wiemy najmniej. Twórcy zapewniają, że mamy do czynienia z pełnoprawnym tytułem z uniwersum Diablo, co za tym idzie możemy liczyć na wszystkie kluczowe elementy serii – dynamiczną akcję, wciągającą rozgrywkę i masę sprzętu do zdobycia.

W dniu premiery otrzymamy dostęp do 6 klas postaci – barbarzyńcy, mnicha, czarownicy, krzyżowca, łowczyni demonów oraz nekromanty. Istnieje spora szansa, że po premierze gry pojawią się kolejne postacie do wyboru.

Diablo Immortal zadebiutuje „niebawem” na urządzeniach z Androidem i iOS-em.

Prezentacja nowego tytułu została okraszona efektowny zwiastunem oraz filmikiem prezentującym rozgrywkę. Jak oceniacie nową odsłonę Diablo?

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

iPhone 4 cale?

Opublikowane przez - 8 grudnia 2015 0
Od pewnego czasu czytamy coraz więcej spekulacji, że w niedalekiej przyszłości Apple zaoferuje wielbicielom iPhonów nowy, 4-calowy model. Początkowo twierdzono,…