Druga edycja InsurTech Digital Congress już pod koniec listopada w Warszawie

408 0
W dniach 23-24 listopada 2017 r. w Hotelu Westin w Warszawie, odbędzie się kolejna edycja InsurTech Digital Congress, stanowiąca elitarne spotkanie kluczowych uczestników branży insurtech, prowadzące do dyskusji i prezentacji case study analizujących trendy i kierunki rozwoju sektora ubezpieczeń.

Podczas dwóch dni poddany zostanie analizie polski rynek insurtech i jego wizerunek na tle rynków zachodnich, prelegenci poruszą kwestie związane z Usage-Based Insurance, dyrektywą PSD2, digitalizacją procesów, analizą danych, AI, blockchain oraz modelami współpracy między firmami hightech oraz start-upami.

Nad merytoryczną stroną konferencji czuwa Rada Programowa, w skład której wchodzą m.in.:

  • Witold Jaworski, Przewodniczący Rady Programowej, Prezes Zarządu NIO
  • Justyna Wajs, Prezes Zarządu, Atena S.A.
  • Tomasz Jakubczyk, WeSavvy Country Ambassador Poland, We Savvy
  • Paweł Jakubik, Członek Zarządu, Microsoft

InsurTech Digital Congress odbywa się symultanicznie z trzecią edycją FinTech Digital Congress, poświęconą wdrażaniu nowoczesnych technologii do sektora finansowego.

Zachęcamy do zapoznania się z foto i wideorelacją z I InsurTech Digital Congress, który w maju odbył się jako jedna z 3 ścieżek FutureTech Congress.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie na stronie: insurtechcongress.pl oraz Facebooku i Twitterze.

0 0
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane