FinTech Digital Congress III zaprasza

310 0
Digitalizacja, postęp technologiczny, antycypacja zmieniających się wymagań klientów cyfrowych, innowacyjne modele biznesowe, zmiany w regulacjach i ujednolicanie rynku usług – wszystko to napędza dynamiczny rozwój branży fintech, mającej coraz szerszy wpływ na obecny i przyszły układ rynku usług finansowych.

W związku z tym, już po raz trzeci, w dniach 23-24 listopada 2017 r. w warszawskim Hotelu Westin odbędzie się konferencja zrzeszająca uczestników i twórców dynamicznie rosnącej branży fintech w tym przedstawicieli dojrzałego sektora finansowego, start-upów oraz inwestorów i przedstawicieli funduszy inwestycyjnych.

Wysoki poziom merytoryczny konferencji zapewnią zaproszeni prelegenci:

  • Maciej Kawecki, Zastępca Dyrektora, Departament Zarządzania Danymi, Ministerstwo Cyfryzacji
  • Norbert Biedrzycki, McKinsey Digital Vice President, McKinsey & Company
  • Tomasz Domagalski, Country Manager, Finiata
  • Tomasz Jakubczyk, Country Ambassador, Poland, WeSavvy

FinTech Digital Congress odbywa się symultanicznie z drugą edycją InsurTech Digital Congres – konferencji poświęconej wdrażaniu nowoczesnych technologii w branży ubezpieczeniowej.

Zapraszamy do zapoznania się z foto i wideo relacją z poprzedniej edycji, która odbyła się w maju jako jedna z trzech ścieżek FutureTech Congress.

Więcej informacji znajdziecie na stronie: fintechdigitalcongress.pl oraz Facebooku i Twitterze.

0 0
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Netflix ze wsparciem kart SD

Opublikowane przez - 25 stycznia 2017 0
W okolicach listopada Netflix udostępnił opcję oglądania swojej biblioteki offline. Możliwość ta miała jednak pewne ograniczenia bowiem filmy i seriale…