Fortnite Battle Royale trafi na urządzenia mobilne!

159 0
Epic Games nie zwalnia tempa i zapowiedziało właśnie mobilną odsłonę swojej przebojowej gry sieciowej – Fortnite!

Fortnite

Fortnite Battle Royale, w pierwszej kolejności, trafi na urządzenia mobilne z systemem iOS, nieco później zadebiutuje również na Androidzie. W tym momencie zastanawiacie się pewnie, jak bardzo twórcy „okroili” grę na potrzeby smartfonów i tabletów? Okazuje się jednak, że wersja mobilna zaoferuje nam te same doznania co konsolowa i PC-towa edycja. Co więcej, Epic Games zapewnia, że otrzymamy funkcję crossplay – umożliwiającą wspólną zabawę posiadaczom gry na różnych platformach i systemach, z wyłączeniem Xbox’a One.

Posiadacze sprzętu Apple już od najbliższego poniedziałku (12 marca) mogą się rejestrować na oficjalnej stronie gry w celu wzięcia udziału w tzw. Invite Event. Najwięksi szczęściarze, w przeciągu najbliższych kilku tygodni otrzymają maile z linkiem do pobrania gry. Do uruchomienia Fortnite Battle Royale musicie posiadać co najmniej iPhone 6S/SE, iPad Mini 4, iPad Pro lub iPad Air 2.

Fortnite Battle Royale rozwija się w znakomitym tempie. Produkcja Epic Games jest obecnie jedną z najpopularniejszych na Twitchu, a poczynania najlepszych graczy śledzą dziesiątki tysięcy fanów. Choć cieszy mnie wydanie gry na urządzenia mobilne, to mam tylko jedno pytanie: gdzie jest wersja na Switcha?!

0 0
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Cubot Max zaprezentowany!

Opublikowane przez - 19 lipca 2016 0
Poznajmy Cubot Max czyli największy smartfon w portfolio chińskiego producenta! Obrodziło nam dzisiaj w „6-calowce”, dopiero co pisaliśmy o ciekawym…