Google pokaże Pixel 3 i Pixel 3 XL również w Europie

Niespełna tydzień temu, Google zdradziło oficjalną datę konferencji, na której ujawnione zostaną smartfony Pixel 3 i Pixel 3 XL. Dzisiaj amerykański gigant ujawnił również, że równocześnie odbędzie się europejska prezentacja w Paryżu.

Dziewiątego października w Nowym Yorku i Paryżu, równocześnie, odbędzie się prezentacja nowych urządzeń Google’a. Z dotąd ujawnionych materiałów pewniakami są smartfony Pixel 3 i Pixel 3 XL. W ich wypadku możemy liczyć na: procesor Snapdargon 845, pojedynczy aparat główny, podwójny aparat na froncie oraz bezprzewodowe ładowanie.

Z licznych plotek i spekulacji dowiadujemy się również, że Google ujawni na swoich konferencjach nowości powiązane z Google Home oraz drugą generację Pixelbooka.

Jednoczesne premiera urządzeń na dwóch kontynentach jednoznacznie sugeruje, że Google chce z przytupem wprowadzić swoje nowe urządzenia.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane