Honor Magic 2 z wysuwanym modułem aparatu poznamy już w październiku

Październik obrodzi nam w masę znakomitych premier – Google Pixel 3, Huawei Mate 20, OnePlus 6T, to tylko niektóre z zapowiedzianych urządzeń. Właśnie potwierdzono, że do tego grona dołączy Honor Magic 2.

Na oficjalnej, chińskiej stronie producenta pojawił się plakat promocyjny smartfonu Honor Magic 2 zdradzając tym samym jego datę premiery – 31 października.

Honor Magic 2 zapowiada się niezwykle interesująco, oprócz topowej specyfikacji smartfon – z Kirinem 980 na czele, charakteryzować będzie się ekranem pokrywającym niemal w całości przedni panel. Efekt ten udało się uzyskać dzięki usunięciu przedniego aparatu i mieszczenie go w wysuwanym module (na wzór Oppo Find X). Dodatkowo Honor Magic 2 wyposażono w autorską technologię szybkiego ładowania – Magic (40 W).

Na więcej konkretów na temat Honor Magic 2 musimy jeszcze poczekać, podoba Wam się pomysł z wysuwanym modułem aparatu?

Honor Magic 2

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Vivo zmierza do Europy

Opublikowane przez - 10 listopada 2017 0
Vivo to jeden z największych producentów smartfonów na świecie. Niestety ich wpływy ograniczą się głównie do dwóch rynków: Chińskiego  i…