HTC prezentuje gogle VR – Vive Focus

406 0
Po ogłoszeniu sprzedaży działu zajmującego się smartfonami Pixel, HTC zapowiadało większe skupienie się na wysokiej jakości produktach i rozwoju VR. Tajwański producent jak obiecywał tak zrobił i zaprezentował dzisiaj swój najnowszy produkt – bezprzewodowe gogle VR – Vive Focus.

HTC Vive Focus to w pełni autonomiczne gogle VR, pod względem designu wyraźnie inspirowane dziełem Sony – PlayStation VR. “Sercem” Vive Focus jest procesor Qualcomm Snapdragon 835. Okulary wyposażono również w ekrany AMOLED.

Niestety producent nie zdradził pełnej specyfikacji urządzenia. Tajemnicą pozostaje również cena i dostępność na rynkach innych poza chińskim (tam gogle mają pojawić się w sprzedaży niebawem).

HTC podczas prezentacji poinformowało również, że Vive Focus nie skorzystają z platformy – Google Daydream.

1 0
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

P4 również krytykuje pomysł MAC

Opublikowane przez - 9 września 2015 0
Także P4, operator sieci Play i Red Bull Mobile opublikował krytyczną opinię o  projekcie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji zmieniającego…