huami

Huami zapowie nowe urządzenia z serii Amazfit już 17 września

Huami – producent sprzętu typu wearable, zapowiedział właśnie konferencję prasową z okazji trzecich urodzin marki Amazfit.

Huami to chiński producent urządzeń wearable, znany szerszej publiczności ze swojej ścisłej współpracy z Xiaomi. Już w najbliższy poniedziałek – 17 września, odbędzie się konferencja prasowa z okazji trzecich urodzin marki Amazfit, do której m.in. należą takie urządzenia jak: Amazfit BIP, Amazfit Stratos czy Amazfit Pace.

Producent we wpisie na portalu społecznościowy Weibo podkreśla, że Huami rozpoczyna nowy rozdział w swojej historii. Co więcej, na oficjalnej chińskiej stronie Huami pojawiła się podstrona nowego produktu z odliczaniem, które dobiegnie końca właśnie w poniedziałek. Nie ma zatem żadnych wątpliwości, że firma zaprezentuje co najmniej jedno nowe urządzenie. Co to może być? Tego niestety nie wiemy, ale najbardziej prawdopodobna wydaje się nowa generacja smart zegarka – Amazfit Pace.

huami amazfit

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane