Huawei drwi z Apple, ale robi to po mistrzowsku

Huawei jest bezlitosne dla najnowszych iPhone’ów i wyniosło trolowanie Apple na nowy, wyższy poziom.

Podczas nocnej premiery iPhone’ów XS i XS Max w Singapurze, grupa ludzi ubrana w koszulki Huawei zaczęła rozdawać prezenty dla oczekujących w kolejce ludzi. Owymi prezentami były power banki chińskiego producenta zamknięte w unikatowych pudełkach z napisem: “Here’s a power bank. You’ll need it. Courtesy of Huawei.” („Oto power bank. będziesz go Potrzebować. Dzięki uprzejmości Huawei.”) Warto dodać, że były to power banki Huawei SuperCharge 10,000mAh, których wartość rynkowa wynosi około 200 złotych.

Warto przypomnieć, że to nie pierwsza taka sytuacja. Tuż po premierze nowych iPhone’ów Huawei opublikował krótką wiadomość skierowaną do Apple – „Dzięki, że pozwoliliście nam być prawdziwym bohaterem roku. Do zobaczenia w Londynie 16.10.18.”. Gdybyście zapomnieli, 16 października odbędzie się premiera smartfonów Huawei Mate 20 oraz Mate 20 Pro.

Jak oceniacie politykę Huawei?

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Honor 8 już oficjalnie!

Opublikowane przez - 11 lipca 2016 0
Stało się, Honor 8 nie kryje już przed nami żadnych tajemnic, pora przyjrzeć się temu co ma do zaoferowania chiński…