Huawei otworzy w Warszawie pierwszy oficjalny salon w Polsce

Przedstawiciele Huawei postanowili w wyjątkowy sposób docenić polskich użytkowników i potwierdzili, że już niebawem otworzony zostanie pierwszy oficjalnym sklep producenta w Polsce.

Choć Huawei radzi sobie świetnie na listach sprzedaży, a ich urządzenia są doceniane przez recenzentów, to chiński producent zachowawczo podchodził do swojej fizycznej obecności w Europie. Obecnie na terenie całego „starego kontynentu” działa zaledwie jeden salon Huawei – w Mediolanie. Tym samym placówka firmy w Warszawie będzie nie tylko pierwszą w Polsce, ale również drugą w Europie.

sklep huawei warszawa sklep huawei warszawa

Otwarcie warszawskiego salonu odbędzie się 15 grudnia w Centrum Handlowym Arkadia. Sklep zlokalizowany jest na parterze centrum handlowego, w pasażu „Canaletto”, a jego powierzchnia wynosi 227 m². Podłużny kształt lokalu pozwolił zaaranżować trzy strefy dedykowane różnym aktywnościom – strefa frontowa jest miejscem ekspozycji flagowych produktów, strefa centralna przeznaczona jest do organizacji eventów i prezentacji produktowych, a trzecia strefa – strefa consierge – prezentuje całe portfolio Huawei i jest miejscem obsługi klienta, zarówno tej sprzedażowej, jak i serwisowej.

Klientów obsługiwać będzie 12 sprzedawców oraz 6 dodatkowych osób z działu związanego z serwisowaniem urządzeń.

Otwarcie sklepu będzie celebrowane przez dwa dni, 15 i 16 grudnia. W tym czasie możecie liczyć na liczne atrakcje, między innymi promocje, konkursy i spotkania z ambasadorami marki Huawei – Anną Lewandowską i Sarsą.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Oppo F5 już oficjalnie

Opublikowane przez - 27 października 2017 0
Po licznych plotkach i przeciekach wreszcie możemy przyjrzeć się najnowszemy smartfonowi chińskiego producenta – Oppo F5.

Tag Heuer nadchodzi…

Opublikowane przez - 21 października 2015 0
Przyznam, że na tą premierę czekam z ogromną niecierpliwością. Teraz znam już jej datę. Już 9 listopada dowiem się, jak…

ZTE prezentuje Axon 7 Mini

Opublikowane przez - 30 sierpnia 2016 0
O modelu ZTE Axon 7 Mini usłyszeliśmy już miesiąc temu, jak się właśnie okazuje plotki się potwierdziły i chiński producent…