iphone xs

iPhone XS oraz XS Max otrzymają ekskluzywną wersję z mechanicznym zegarkiem!

Marka Caviar słynie z tworzenia wyjątkowych, ekskluzywnych wersji topowych smartfonów. Tym razem jednak pracownicy firmy przeszli samych siebie. Caviar przygotował limitowaną wersje iPhone’ów XS oraz XS Max wyposażoną dodatkowo w mechaniczny zegarek!

iPhone Xs Caviar iPhone Xs Caviar

Na tylnym panelu limitowanych iPhone’ów znajduje się w pełni sprawny i działający zegar mechaniczny. Edycja ta dostępna jest w trzech wariantach: Pink Gold, Titanium oraz Black & Gold. Oczywiście mamy tu do czynienia z prawdziwym złotem i tytanem, a nie tylko kolorem wzorowanym na kruszcach.

Niestety, jak można się spodziewać, iPhone’y od Caviara do najtańszych nie należą. Za najtańszy model iPhone’a XS (256GB) trzeba zapłacić blisko 6,5 tysiąca dolarów (około 24 tysięcy złotych). Najdrożej prezentuje się wersja modelu XS Max z 512 GB pamięci wewnętrznej, jej koszt to 7410 dolarów (~28 tysięcy złotych).

Trzeba przyznać, że pomysł na design niezwykły i prezentuje się naprawdę dobrze, tylko ta cena.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Bezprzewodowa elegancja

Opublikowane przez - 18 maja 2015 0
  Marka Prestigio wprowadza do oferty nowy model nausznych słuchawek PBHS3BK zapewniający możliwość bezprzewodowego słuchania muzyki z urządzenia mobilnego lub…