Kamera samochodowa Navitel R600 Quad HD trafia do sprzedaży w Polsce

Firma Navitel wprowadza do sprzedaży wideorejestrator R600 Quad HD. Kompaktowe urządzenie, które oferuje wysoką rozdzielczość wideo jest rozwinięciem niezwykle popularnego na rynku modelu NAVITEL R600.

Kamera samochodowa Navitel R600 Quad HD posiada 2-calowy wyświetlacz, procesor Novatek NT96660 oraz sensor optyczny OV4689. Pliki zapisywane są w formacie MP4, a kąt widzenia obiektywu wynosi 170°. Nowy rejestrator w ofercie producenta różni się od modelu R600 rozdzielczością nagrań wideo, która została podniesiona do standardu Quad HD (2560 × 1440 pikseli).

kamera samochodowa navitel

Technologia podświetlania i redukcji szumów zastosowana w Navitel R600 Quad HD umożliwia uzyskanie wyraźnego, realistycznego obrazu nawet w nocy. W wideorejestratorze umieszczono dwie baterie, które pozwolą na nagranie materiału po odłączeniu od źródła zasilania. Urządzenie obsługuje karty microSD o pojemności do 256 GB, a użytkownik ma do dyspozycji trzy tryby nagrywania: 1440p/30fps, 1080p/60fps i 720p/120fps.

Wbudowany w urządzeniu czujnik G-Sensor wykrywa przeciążenia a następnie zapisuje ważne nagrania z  wypadków. Aktywowany jest przez nagłe przyspieszenie, rotację samochodu i inne wstrząsy. W takich przypadkach odpowiednie sekwencje wideo zostają oznaczone jako ważne oraz uzyskują ochronę przed nadpisaniem. Czujnik sprawdzi się odpowiednio również w trybie parkingowym. Kamera może wykrywać uderzenia lub nagły ruch samochodu i rozpocząć nagrywanie, nawet gdy samochód jest zaparkowany i nie ma w nim kierowcy. Wideorejestrator można łatwo zainstalować w samochodzie za pomocą akcesoriów umieszczonych w pudełku. Navitel R600 Quad HD wyceniono na 369 złotych.

kamera samochodowa navitel

Zawartość opakowania Navitel R600 Quad HD:

• DVR NAVITEL R600 Quad HD

• Uchwyt samochodowy

• Ładowarka samochodowa

• Kabel miniUSB

• Podręcznik użytkownika

• Karta gwarancyjna

• Ściereczka z mikrofibry

• Dodatkowa licencja nawigacyjna na smartfon/tablet

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane