Na kolejną generację konsol jeszcze sobie poczekamy

120 0
Udostępnień 0
W jednym z ostatnich wywiadów ciekawej wypowiedzi udzielił CEO Ubisoftu – Yves Guillemot. Twierdzi on, że na kolejną pełnoprawną generację konsol poczekamy jeszcze co najmniej dwa lata.

Ubisoft

Podczas trwającej generacji zarówno Sony jak i Microsoft zdecydowały się na mały eksperyment wprowadzając na rynek znacznie ulepszone wersje swoich konsol. To właśnie obecność PlayStation 4 Pro i Xbox One X, zdaniem Yves’a Guillemot’a spowodowała, że kolejna generacja konsol nastąpi najwcześniej za dwa lata.

Oczywiście CEO Ubisoftu podkreśla, że jest to tylko jego prywatne odczucie, jednak trudno się z Guillemot’em nie zgodzić. Warto podkreślić, że PS4 Pro jest dostępna w sprzedaży zaledwie rok, natomiast najnowszy sprzęt Microsoftu dopiero co zadebiutował na rynku.

0 0
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Asus ZenWatch 3 już oficjalnie!

Opublikowane przez - 31 sierpnia 2016 0
Rozpoczynające się właśnie targi IFA w Berlinie z całą pewnością przyniosą nam masę wiadomości. Asus zdecydował się pokazać w Berlinie…

Smartfon dla psa

Opublikowane przez - 9 stycznia 2015 0
Podczas tegorocznych targów CES Motorola zaprezentowała obroże z wbudowanym GPS-em, które pozwalają zlokalizować swojego czworonoga za pomocą smartfona. Dodatkowo Scout…