Na kolejną generację konsol jeszcze sobie poczekamy

323 0
W jednym z ostatnich wywiadów ciekawej wypowiedzi udzielił CEO Ubisoftu – Yves Guillemot. Twierdzi on, że na kolejną pełnoprawną generację konsol poczekamy jeszcze co najmniej dwa lata.

Ubisoft

Podczas trwającej generacji zarówno Sony jak i Microsoft zdecydowały się na mały eksperyment wprowadzając na rynek znacznie ulepszone wersje swoich konsol. To właśnie obecność PlayStation 4 Pro i Xbox One X, zdaniem Yves’a Guillemot’a spowodowała, że kolejna generacja konsol nastąpi najwcześniej za dwa lata.

Oczywiście CEO Ubisoftu podkreśla, że jest to tylko jego prywatne odczucie, jednak trudno się z Guillemot’em nie zgodzić. Warto podkreślić, że PS4 Pro jest dostępna w sprzedaży zaledwie rok, natomiast najnowszy sprzęt Microsoftu dopiero co zadebiutował na rynku.

1 0
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Samsung prezentuje nowości!

Opublikowane przez - 14 sierpnia 2015 0
W dniu dzisiejszym Samsung zaprezentował w Nowym Jorku swoje największe nowości, zarówno z zakresu urządzeń mobilnych jak i rozwiązań dotyczących…