Lords of the Fallen 2 potwierdzone! CI Games nawiązuje współpracę z Defiant Studios

Lords of The Fallen 2 wraca do życia. CI Games – wydawca gry, poinformował dzisiaj o nawiązaniu współpracy z amerykańskim zespołem Defiant Studios. Założone w 2016 roku studio składa się m.in. z byłych pracowników Avalanche Studios New York (odpowiedzialnego za Just Cause 3).

Wydany w 2014 roku Lords of the Fallen przygotowało studio Deck13, z którym CI Games rozwiązało współpracę. Początkowo kontynuacja produkcji miała ukazać się już w 2017 roku jednak problemy finansowe wydawcy oraz konflikt z Deck13 spowodowały, że prace na tytułem zawieszono. Pojawiły się nawet obawy, że projekt ten całkowicie anulowano.

Dzisiejsze wieści rozwiewają nasze wątpliwości, Lords of the Fallen 2 żyje i prace nad grą ruszają pełną parą. Warto tu dodać, że już w zeszłym roku CI Games zakończyło prace koncepcyjne. Defiant Studios może zatem spokojnie rozpocząć projektowanie gry.

Na temat samej produkcji nie wiemy zbyt wiele, wydawca nie ujawnił również nawet przybliżonej daty premiery.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Mobilny hot-spot LTE

Opublikowane przez - 28 stycznia 2015 0
TP-LINK rozszerzył ofertę routerów mobilnych o kolejne urządzenie – przenośny hot-spot M7350. Nowy router ma niewielkie rozmiary (106×66×16mm), a wyposażony…