Manta Rocky TEL92413 – test wideo i konkurs!!!

TechnikaliaTVAutor:
565 0

Manta TEL92413 Rocky to telefon dla miłośników sportów ekstremalnych, wędkarzy i alpinistów. Urządzenie spełnia wymagania najwyższej klasy odporności telefonów na pył i wodę, normę IP68. Jest całkowicie pyłoszczelne i wytrzyma przynajmniej 30 min na głębokości do 1 m. Zaletą Rocky’iego jest też  Wydajna bateria 3 000 mAh, która zapewnia działanie aż do 10 dni. Zobaczcie, jak wygląda ten telefon. Zapraszamy też do konkursu.

4 0
TechnikaliaTV

TechnikaliaTV

Kanał TechnikaliaTV funkcjonuje w Internecie od połowy 2013 roku i zyskał już wielu stałych widzów. Nasi doświadczeni dziennikarze i rezenzenci branży IT, Telcom oraz pozostałej elektroniki użytkowej prezentują najnowsze rozwiązania technologiczne, najciekawsze premiery, porównania sprzętu. Wystawiają własną, opiniotwórczą recenzję, która z pewnością zainteresuje sympatyków nowych technologii oraz pomoże w podjęciu decyzji przez zakupem nowego sprzętu.

Powiązane

Graczy opętał Omen

Opublikowane przez - 31 lipca 2017 0
Gdyby kiedyś ktoś kupował drogie, można by nawet rzecz bardzo drogie urządzenie, które ma mu służyć przede wszystkim, albo i…