Mapy NAVITEL na kartach SD

MobilityNewsAutor:

NAVITEL Poland wdraża innowacyjne rozwiązanie oferując swoje mapy preinstalowane na kartach SD, które klienci detalicznych sieci sprzedaży będą mogli nabyć „luzem” jako osobny produkt i zaimplementować do dowolnego urządzenia mobilnego typu PND, otrzymując w pełni funkcjonalną, dożywotnio aktualizowaną nawigację.

– Większość innowacyjnych pomysłów pojawia się, aby wypełnić rynkową niszę i tak też było w tym przypadku. Rok temu wprowadziliśmy mapy w formie voucherów, a teraz oferujemy kierowcom kolejne bardzo praktyczne rozwiązanie, które pozwoli im zaoszczędzić na zakupie nowego urządzenia nawigacyjnego. Wystarczy, że w którejś z wiodących sieci z elektroniką konsumencką zaopatrzą się w kartę SD sygnowaną logo naszej marki i zaimplementują ją do posiadanego urządzenia PND oferującego slot na karty SD, aby po jej aktywacji korzystać na nim z pełnej mapy Polski lub Europy. Wielu kierowców narzeka na brak aktualizacji w swojej nawigacji PND. Producent sprzedał im urządzenie, ale po jakimś czasie zapomniał o wsparciu software’owym, co przecież w nawigacji jest najważniejsze. Nawigacja samochodowa bez aktualnej mapy nadaje się do kosza, ale dzięki naszemu rozwiązaniu zyska drugie życie – wyjaśnia Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL EUROPE.

Goodram_Front_360

Wraz z mapą otrzymujemy dożywotnie aktualizacje w trybie czterech update’ów rocznie. Do dyspozycji użytkownika jest także obszerna baza POI, bazy fotoradarów i pomiarowych odcinków prędkości, a więc praktyczne opcje ułatwiające bezpieczne i sprawne nawigowanie.

Mapa Polski wraz z kartą kosztować będzie 49.99 zł, a mapa Europy 129.99 zł.

Źródło: Navitel

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
asiulaZDZISŁAW Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ZDZISŁAW
Gość
ZDZISŁAW

GDZIE SĄ DOSTĘPNE TE KARTY ?

asiula
Gość
asiula

Wszędzie można, ale najlepiej na stronie producenta 😉

Powiązane