Mod do Wiedźmina 3 odświeża prolog z pierwszego Wiedźmina

98 0
Udostępnień 0
Grupa utalentowanych modderów z erxv na czele przygotował mod do Wiedźmina 3, który umożliwi nam przejście prologu z pierwszej odsłony trylogii od CD Projekt RED.

Nie przepadam za odgrzewaniem starych tytułów, jednak odświeżoną pierwsza część cyfrowych przygód Geralta brałbym w ciemno. Modder erxv wraz z grupą podobnych mu entuzjastów modyfikowania gier przygotował mod, który pozwoli nam „posmakować” prolog z pierwszego Wiedźmina w nowych szatach.

Co tu dużo pisać, jeśli lubicie bawić się modami do gier i chcielibyście zagrać w pierwszą część Wiedźmina na silniku Wiedźmina 3 to, póki co, lepszej okazji mieć nie będziecie.

Mod możecie pobrać tutaj.

0 0
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Wyniki badania konsumenckiego UKE

Opublikowane przez - 14 grudnia 2015 0
Urząd Komunikacji Elektronicznej opublikował wyniki badania ankietowego dotyczącego korzystania z usług telekomunikacyjnych w Polsce. Co roku na zlecenie Prezesa Urzędu…

Mobilna AutoMapa w chmurze

Opublikowane przez - 5 maja 2015 0
AutoMapa uruchomiła nowy serwis WWW opracowany z myślą o urządzeniach mobilnych. Nowa strona wykonana jest w całości w HTML5, dzięki…