Nagrywanie i transmisja szkoleń oraz wykładów w jakości Full HD

MobilityNewsAutor:

BEE 8

Coraz więcej firm rejestruje swoje szkolenia, aby później udostępniać te nagrania do obejrzenia kolejnym pracownikom (np. wracającym po urlopie lub świeżo przyjętym do pracy).

 

– Jesteśmy świadkami wszechobecnej digitalizacji, dlatego nie dziwi fakt, iż tradycyjne notatki z wykładu czy szkolenia zastępowane są przez zapis elektroniczny. My proponujemy pójście o krok dalej. Oferujemy rozwiązaniem umożliwiającym rejestrowanie, przesyłanie na żywo i udostępnianie w trybie VOD przebiegu spotkania w wysokiej rozdzielczości nagrania audio-wideo w jakości 1080p. Co istotne, rozwiązanie Reach Bee8 pozwala na nagrywanie jednocześnie obrazów z trzech źródeł wideo, np. dwóch kamer i prezentacji na komputerze. Taki materiał może być wielokrotnie wykorzystywany dla przypomnienia zagadnień poruszanych na szkoleniu, a także udostępniany w czasie rzeczywistym dla pracowników znajdujących się w innej lokalizacji. Rozwiązanie to sprawdza się bardzo dobrze w działach szkoleniowych, szkołach i uczelniach wyższych, jak również w szpitalnych salach operacyjnych – tłumaczy Tomasz Ćwiek, menedżer produktu marki REACH wyłącznego dystrybutora na Polskę, firmy KONTEL.

Bee 8 rear

Rzut oka na specyfikację REACH Bee8 ujawnia szereg przydatnych funkcji – proste zarządzanie dzięki przyciskom funkcyjnym rozlokowanym na przednim panelu, a także obsługa za pomocą urządzeń mobilnych lub systemów centralnego sterowania (Crestron, AMX) oraz możliwość zdefiniowania różnych trybów nagrywania. Dostęp do zarejestrowanych plików zapisanych w formacie mp4 (maksymalnie 1080p / 60kl/s)  uzyskujemy z poziomu komputera PC/Mac, a także z platform mobilnych, na przykład Android czy iOS.

Istnieje także możliwość pobrania nagrań wprost na pamięć USB oraz bezpośredniego podłączenia monitora do urządzenia w celu odtworzenia nagranych multimediów. Rozwiązanie umożliwia współpracę z zewnętrznym serwerem FTP, gdzie pliki multimedialne mogą być bezpiecznie przechowywane.

źródło: KONTEL

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane

Wielka dziura w Androidzie!

Opublikowane przez - 28 lipca 2015 0
Wystarczy jeden MMS, aby przejąć kontrolę nad prawie wszystkimi z dzisiejszych smartphonów działających pod kontrolą systemu Android. Ofiara nie musi…

Formuła Smartfon w PLAY

Opublikowane przez - 6 maja 2015 0
Na dzisiejszej konferencji prasowej PLAY zaprezentował nowe taryfy postpaid o nazwie Formuła Smartfon. Pierwszym podstawowym wyróżnikiem są większe paczki danych…