wideorejestrator Navitel R200

Navitel R200 – nowy, kompaktowy wideorejestrator trafia do sprzedaży

Firma Navitel zaprezentowała najnowszy dodatek do swojego portfolio, a jest nim wideorejestrator samochodowy – R200.

wideorejestrator Navitel R200

Navitel R200 wyposażono w 2-calowy wyświetlacz, który umożliwia podgląd nagrania podczas jazdy. Kamerka nagrywa filmy w rozdzielczości FullHD, a kąt widzenia obiektywu wynosi 140°. Wbudowany, czuły mikrofon rejestruje wysokiej jakości dźwięk. Na uwagę zasługuje również czujnik przeciążeń G-Sensor, który wykrywa i zabezpiecza materiał wideo w przypadku zagrożenia na drodze. Uruchamia się on przy gwałtownym przyspieszaniu, hamowaniu  i rotacji samochodu. W takich sytuacjach filmy są zapisywane w odpowiednim folderze i chronione przed nadpisaniem, gdy pamięć urządzenia jest pełna.

Nowy wideorejestrator marki Navitel przyda się nam nie tylko na drodze, ale również na parkingu. Urządzenie posiada specjalny tryb parkingowy, który wykrywa przeciążenia i rozpoczyna nagrywanie, nawet gdy rejestrator jest wyłączony i  samochód jest zaparkowany bez obecności kierowcy wewnątrz.

W zestawie z urządzeniem znajdziemy: ładowarkę, uchwyt, instrukcję obsługi, kartę gwarancyjną oraz bonus w postaci licencji nawigacyjnej na smartfon/tablet z mapą 47 krajów Europy.

Navitel R200 wyceniono na 149 złotych.

wideorejestrator Navitel R200

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Nokia Lumia 830 w Orange

Opublikowane przez - 28 stycznia 2015 0
Do 26 kwietnia w Orange (na wyłączność) można kupić Nokię Lumię 830, która działa w systemie Windows Phone 8.1 w wersji…