the outer worlds

Nowa gra studia Obsidian zaprezentowana na TGA, wypełni lukę po Fallout 76?

Studio Obsidian Entertainment – twórcy takich gier jak: Neverwinter Nights, Fallout: New Vegas, czy ostatnio Pillars of Eternity, zaprezentowało podczas gali The Game Awards 2018 swoją najnowszą produkcję – The Outer Worlds.

Przedstawiciele studia już od kilku dni zapowiadali wielką prezentację na TGA 2018 i słowa dotrzymali. Najnowsza produkcja Obsidian Entertainemnt to The Outer Worlds – pierwszoosobowa gra RPG umiejscowiona w wyjątkowym uniwersum sci-fi. Gracze wcielają się w postać, która, po kilku dekadach, zostaje wybudzona z hibernacji na na statku kolonizacyjnym, który zaginął w drodze na Halcyon, najodleglejszą ziemską kolonię, położoną na obrzeżach galaktyki. Bardzo szybko okazuje się, że nasz protagonista zostanie uwikłany w sam środek wielkiego spisku mającego na celu zniszczenie Halcyonu.

the outer worlds obsidian

Twórcy obiecują zróżnicowane obszary do zwiedzania oraz ogromną swobodę w rozwoju postaci i podejmowaniu decyzji. Nie zabraknie również wyjątkowych towarzyszy, których możemy zrekrutować do naszego zespołu.

The Outer Worlds zapowiada się zatem na pełną gębą rpg-a od jednego z najlepszych zespołów na świecie. Premiera najnowszej gry Obsidianu przewidziana jest na przyszły rok. Produkcja zadebiutuje na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz PC-tach.

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

HTD Desire Eye w Play

Opublikowane przez - 5 marca 2015 0
Od dzisiaj (5.03) w Play w ofercie na życzenie znalazł się smartfon HTC Desire Eye Cennik-HTC-Desire-Eye źródło: Play