Nowa, jesienna oferta Netii

MobilityNewsAutor:

Netia i Poczta

 

Netia wprowadza ofertę z GigaPrezentem dla klientów indywidualnych oraz pełną ofertę dla firm. Klienci indywidualni w ramach nowej promocji będą mogli zamówić m.in. internet z telewizją w wyjątkowo atrakcyjnej cenie, pakiet HBO HD bez dodatkowych opłat przez pół roku, a także internet LTE w Telefonie Mobilnym za darmo. Natomiast dla małych firm operator przygotował rozbudowaną ofertę usług mobilnych oraz usługę dodatkową – Profesjonalne Usługi Prawnicze.

 

W ramach nowej promocji klienci zapłacą za pakiet usług internet o prędkości 50Mb/s wraz z Telewizją Osobistą tylko 69,90 zł/mies., a z internetem o prędkość 100 Mb/s – 79,90 zł/mies.

Dodatkowo klienci Netii będą mogli cieszyć się bezpłatnym pakietem internetowym dostępnym w telefonie komórkowym. Przez cały okres trwania umowy, przy zakupie Telefonu Mobilnego 100, czyli 100 minut za 10 zł/mies., klient otrzyma pakiet danych 2 GB do wykorzystania co miesiąc za darmo. Z kolei dla opcji No Limit (nielimitowane połączenia na telefony stacjonarne i komórkowe) w cenie 30 zł/mies. – klient otrzyma aż 10 GB danych miesięcznie w cenie abonamentu, co jest wyjątkową ofertą na rynku.

Netia przygotowała świetną ofertę także dla amatorów kina w wysokiej jakości. Klienci, którzy zamówią usługę Telewizji Osobistej wraz z pakietem HBO HD, przez okres 6 miesięcy nie będą ponosić opłat za dostęp do kanałów HBO wraz z usługą HBO GO. Po upływie tego czasu, za pakiet ten zapłacą tylko 25 zł miesięcznie.

Klient, który skorzysta z tej promocji, przez 6 miesięcy za usługę telewizji zapłaci tylko 15zł otrzymując dostęp do pakietu Na Start (z 44 kanałami, w tym 9HD), 3 kanałówHBO w jakości HD wraz z bezpłatnym dostępem do HBO GO. Przez pierwszy miesiąc będzie miał także bezpłatny dostęp do wszystkich pakietów dostępnych w ramach Telewizji Osobistej Netii. Klient nie jest ograniczony do korzystania z tych dwóch pakietów, w każdej chwili może dokupić dodatkowe pakiety dostępne w ofercie.

Dzięki Telewizji Osobistej Netii klient może zbudować własną telewizję, wybierając tylko to, co chce oglądać. Wszystkie dostępne w ofercie kanały są pogrupowane w 17 pakietów tematycznych, zawierających ponad 180 kanałów (w tym 74 kanały HD). Ich ceny wynoszą od 5 zł do 45 zł. Pakiety można dowolnie łączyć. Minimalna cena za telewizję to tylko 35 zł – obejmuje obowiązkowy pakiet Na Start w cenie 15 zł oraz wybrane pakiety w minimalnej kwocie 20 zł.

Dodatkowo, dzięki GigaNagrywarce, klient nie jest przywiązany do programu telewizyjnego. Tylko dzięki tej usłudze w Netii może zlecić nagranie dowolnej liczbie programów (nawet w trakcie ich trwania, mając dostęp do całego programu), cofnąć kanał o 2 godziny, czy też na wybranych kanałach obejrzeć programy nawet z 7 dni wstecz.

Dla małych firm Netia przygotowała m.in. ofertę telefonii mobilnej. W pakiecie Mobilny 100 w cenie 7,90 zł/mies. dostępnych jest 100 minut na połączenia stacjonarne i komórkowe w Polsce oraz 2 GB transferu danych. Opcja No Limits to z kolei nielimitowane połączenia oaz 10 GB transferu w cenie 24,90 zł/mies.

Klienci, którzy zamówią usługę Firma 2.0 lub Firma 6.0 będą mogli skorzystać z dodatkowych rabatów na usługi mobilne. Przy zakupie usługi Firma 6.0 (69,90 zł) mogą liczyć na Telefon Mobilny No Limit za 1 zł z transferem danych 1 GB, a z przy zakupie Firmy 2.0 (42,90 zł) – na Telefon Mobilny 100 z transferem 250 MB, również za 1 zł. Kupując natomiast pakiet usług Internetowej Max 50 (39,90 zł) oraz Telefonicznej Firma 6.0 (69,90 zł) klienci otrzymają Telefon Mobilny No Limit za 1 zł z transferem danych 1 GB oraz Mobilny Internet 10 GB za 1 zł przez cały okres trwania umowy.

W nowej ofercie obowiązują także nowe, niższe ceny na Internet Mobilny – zaczynają się już od 14,90 zł za 2 GB z umową na 24 miesięcy bez modemu.

Netia wprowadza do oferty także całkowicie nową usługę. Profesjonalne Usługi Prawnicze dla Firm to usługa, dzięki której klient może zdalnie skorzystać z pomocy prawnej w każdym obszarze związanym z prowadzoną działalnością gospodarczą. Zawiera ona m.in. natychmiastowe porady udzielane przez adwokata, radcę prawnego lub doradcę podatkowego, analizę umów i innych dokumentów, a także przygotowanie informacji jak bronić się przed ewentualnymi zarzutami drugiej strony oraz udostępnianie wzorów odpowiednich pism. Usługa gwarantuje także możliwość opracowywania 2 dokumentów rocznie dotyczących postępowania procesowego. Koszt usługi to 19,90 zł/mies.

źródło: Netia

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane

Kolejny Happy Week w Orange

Opublikowane przez - 16 stycznia 2015 0
Orange zaprozentował nową odsłonę promocji o nazwie Happy Week. Jednak wbrew nazwie promocja nie będzie trwała tydzień, a do 20…