Nowe Moto Mods niebawem zadebiutują w Polsce

340 0
Już niebawem na polskim rynku zadebiutują nowe moduły Moto Mods, w tym wyjątkowo ciekawie zapowiadające się: Moto GamePad oraz Moto 360 Camera.

Moto GamePad
Moto GamePad
Moto GamePad

Moduł Moto GamePad przeistoczy nasz smartfon w przenośną konsolę, idealnie łącząc doświadczenia multimedialnej rozrywki charakterystyczne dla produktów gamingowych z mobilnością i wygodą korzystania ze smartfona. Moduł posiada wbudowaną baterię o pojemności 1035 mAh, która, według producenta, może działać nawet 8 godzin nie pobierając energii z telefonu. Nowy moduł posiada komplet ergonomicznych przycisków – dwa analogi, pad kierunkowy i cztery przyciski akcji. Aby rozpocząć rozgrywkę wystarczy podłączyć moduł do smartfonu. Bez konieczności parowania urządzeń i bez konieczności łączenia modułu w bezprzewodową siecią czy Bluetooth.

Moto 360 Camera
Moto 360 Camera
Moto 360 Camera

Moduł Moto 360 Camera to dodatek idealny dla sympatyków fotografowania smartfonem. Moduł ten pozwoli nam nagrywać nagrywać interaktywne filmy 360 stopni Ultra HD z dźwiękiem 3D dochodzącym z kierunku, na które patrzy kamera. Co więcej stworzone materiały można łatwo i wygodnie edytować na telefonie. Fani selfie z pewnością docenią też ultraszerokokątne zdjęcia, na którym zmieści się o wiele więcej.

TurboPower Pack

Moduł TurboPower Pack  pozwali nam błyskawicznie doładować telefon, nie przerywając swoich zajęć, a specjalny tryb efektywnego działania baterii pozwala przedłużyć czas działania utrzymując naładowanie baterii na poziomie 80%. Wystarczy podłączyć moduł do plecków smartfona, by w mgnieniu oka doładować smartfon.

 JBL SoundBoost2
JBL SoundBoost2
JBL SoundBoost2

Moduł głośnika stworzony we współpracy z renomowaną marką JBL wzbogaca smartfon o dźwięk stereo. JBL SoundBoost2 posiada wbudowaną podstawkę, która ułatwi nam korzystanie z urządzenia np. podczas oglądania filmów. Dodatkowo moduł posiada wbudowaną baterię, która wystarczy na 10 godzin działania bez pobierania energii z akumulatora smartfona.

 

Style Shell Wireless Charging
Style Shell Wireless Charging
Style Shell Wireless Charging

Moduł ten posiada wyraziste i stylowe wzornictwo, dodatkowo został pokryty szarym nylonem w jodełkowy wzór. Jednak poza estetycznymi względami Style Shell Wireless Charging pzowoli nam na bezprzewodowe ładowanie telefonu przez zasilacz o mocy 10W.

Ceny i dostępność

Moduły Moto GamePad, Moto 360 Camera, JBL SoundBoost2 i Style Shell Wireless Charging będą dostępne w listopadzie w wybranych sklepach internetowych i stacjonarnych. Moduł TurboPower Pack dostępny będzie od grudnia.

Ceny modułów prezentują się następująco:

  • Moto GamePad – 329 zł,
  • Moto 360 Camera – 1199 zł,
  • JBL SoundBoost2 – 449 zł
  • Style Shell Wireless Charging – 199 zł.
  • TurboPower Pack – 299 zł.
0 0
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

LG G6 jednak bez Snapdragona 835

Opublikowane przez - 24 stycznia 2017 0
Wbrew wcześniejszym doniesieniom okazuje się, że LG G6 nie otrzyma najnowszego procesora marki Qualcomm, w jego miejsce wyląduje starszy model…