Nowy bohater zawitał do Heroes of The Storm!

216 0
Na europejskich serwerach gry Heroes of The Storm dostępna jest już najnowsza aktualizacja, która, między innymi, wprowadza do gry nowego wojownika – Pożarsky’iego.

Pożarsky został stworzony na bazie dobrze znanej sympatykom Starcrafta jednostki – Wypalacza (org. Firebat). Jak łatwo się domyślić ulubionym żywiołem nowego bohatera jest ogień. Pożarsky to skuteczny wojownik, który skupia na sobie ataki wrogich bohaterów.

Do podstawowych zdolności bohatera należą:

Strumień Ognia (Q) – Miota dwoma strumieniami ognia, które zadają 83 pkt. obrażeń trafionym wrogom. Strumień Ognia podpala Plamy Oleju, z którymi się zetknie.

Plama Oleju (W) – Celowanie wektorowe Rozlewa śliską plamę oleju, która utrzymuje się 5 sek. i spowalnia wrogów, którzy w nią wejdą o 40%. Strumień Ognia podpala Plamę Oleju na 2.5 sek. Płonące Plamy Oleju nie spowalniają już wrogów, ale zadają stojącym w nich przeciwnikom 18 pkt. obrażeń co 0.3 sek. Dodatkowo Pożarsky odzyskuje 49 pkt. zdrowia co 0.3 sek., kiedy stoi w płonących Plamach Oleju. Maksymalna liczba ładunków zdolności: 2.

Napęd odrzutowy (E) – Szarżuje po upływie 0.5 sek. Zderzenie z wrogim bohaterem powoduje zadanie jemu oraz wszystkim pobliskim wrogim bohaterom 52 pkt. obrażeń. Trafieni przeciwnicy zostają również ogłuszeni na 1.25 sek.

Podczas pojedynków będziemy mogli również wybierać pomiędzy dwoma zdolnościami bohaterskimi:

Desant Bunkra (R) – Po 0.5 sek. Pożarsky tworzy i obsadza bunkier, który posiada 1305 pkt. wytrzymałości. Pożarsky i sojusznicy mogą wchodzić i wychodzić z bunkra i mają dostęp do miotacza ognia, który zadaje 179 pkt. obrażeń wrogom w linii prostej. Wyjście z bunkra zapewnia 25 pkt. pancerza na 2 sek. Bunkry utrzymują się 10 sek. lub dopóki nie zostaną zniszczone.

Zapłon (R) – Podtrzymuje zdolność przez maksymalnie 2.6 sek. Po zakończeniu spowalnia pobliskich wrogów o 60% i zadaje im 48 pkt. obrażeń co 0.5 sek. Spowolnienie przez Zapłon oraz czas zadawania obrażeń są tym dłuższe, im dłużej Pożarsky podtrzymuje zdolność – od 1 do maksymalnie 5 sek. Szybkość ruchu Pożarsky’ego zostaje zmniejszona o 50% podczas podtrzymywania.

Oprócz nowego bohatera, najnowsza aktualizacja wprowadziła zmiany do takich postaci jak: Hanzo, Nova, Samuro, Valeera, Zeratul, Malfurion, Garosz oraz Johanna. Pełną listę nowości znajdziecie na oficjalnej stronie Heroes of the Storm.

0 0
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

(R)ewolucja cen

Opublikowane przez - 29 maja 2015 0
      Ceny usług komórkowych od wielu lat systematycznie spadają. Operatorzy skarżą się, że biznes jest coraz trudniejszy. W…