galaxy 4x fun

Nowy smartfon Samsunga może otrzymać poczwórny aparat główny!

Samsung zapowiedział właśnie konferencję o nazwie „4x fun”, na której zaprezentowany zostanie nowy smartfon z rodziny Galaxy.

Całe wydarzenie będzie można obejrzeć na żywo w internecie. Tak do udziału zaprasza Samsung:

„Najnowsze urządzenie Galaxy firmy Samsung oferuje więcej sposobów na wyrażenie siebie niż kiedykolwiek wcześniej. Uchwyć zabawę z Samsungem, podczas świętowania premiery nowego urządzenia na Galaxy Event – 11 października 2018 roku. ”

Choć sam komunikat nie zdradza nic na temat specyfikacji urządzenia, to znany leakster – Ice Universe, który jest znakomicie zorientowany w sprawach koreańskiego producenta, zdradził, że Samsung szykuje się do premiery smartfonu z poczwórnym aparatem głównym. Co ciekawe, leakster już kilka tygodni temu zapowiadał, że producent pracuje nad tego typu urządzeniem.

Oczywiście na razie to wszystko tylko plotki i spekulacje, ale zdanie „najnowsze urządzenie Galaxy firmy Samsung oferuje więcej sposobów na wyrażenie siebie niż kiedykolwiek wcześniej” faktycznie może sugerować, że jest coś na rzeczy. Co o tym sądzicie?

samsung 4x fun

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane