Oddział mobilny LG ma nowego szefa

340 0
Od 1 grudnia oddział mobilny LG będzie miał nowego szefa – pana Hwang Jeong-hwan’a, który zastąpi na tym stanowisku Juno Cho. Nowy lider chce stawiać na innowacyjność.

LG V30
LG V30

Hwang Jeong-hwan był do tej pory głównodowodzącym oddziału LG zajmującego się domową rozrywką. Nowy szef oddziału mobilnego woli stawiać na kreatywne i innowacyjne produkty, a nie na takie, które zorientowane są głównie na wysoką sprzedaż.

Zmiana personalna na najwyższym stanowisku w dziale mobilnym to jasny sygnał od władz firmy, że chce ona tchnąć w niego nowe życie.

Choć koreański producent może być zadowolony ze swojej ogólnej działalności to dział odpowiedzialny za urządzenia mobilne od lat nie generuje zysków. Czy nowa wizja i przywództwo pana Hwang Jeong-hwan’a wystarczą, żeby poprawić kondycję finansową działu? O tym najwcześniej przekonamy się za kilka, a może nawet kilkanaście miesięcy.

1 0
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

DJI Phantom 4 już w sprzedaży

Opublikowane przez - 17 marca 2016 0
Firma DJI, ceniony międzynarodowy producent dronów i sprzętu do nagrywania, wprowadza do oferty najbardziej zaawansowany w historii swojego portfolio model…

Huawei P10 debiutuje w Barcelonie

Opublikowane przez - 27 lutego 2017 0
Mobile World Congress do idealne miejsce aby zaprezentować nowe urządzenia. Tak też uczyniło Huawei, do którego portfolio trafi niebawem smartfona…