Days Gone Sony

Oficjalnie: Crackdown 3 dopiero w przyszłym roku, zmierzy się bezpośrednio z Days Gone

Zaledwie wczoraj pisałem Wam o możliwej (kolejnej) obsuwie Crackdown 3. Przedstawiciele Microsoftu postanowili nie trzymać nas dłużej w niepewności i w lakonicznym komunikacie oznajmili, że gra trafi do nas w lutym 2019. Co ciekawe, zbiegło się to z informacją o dniu premiery Days Gone – tytułu ekskluzywnego Sony, który zadebiutuje tego samego miesiąca.

Microsoft nie podał jeszcze konkretnej daty, oznajmił jedynie, że Crackdown 3 trafi na rynek w lutym 2019. Więcej informacji na temat gry mamy usłyszeć podczas zbliżających się targów E3.

Zgoła odmiennie sytuacja wygląda w obozie Sony. Już od kilku miesięcy wiemy, że Days Gone nie zadebiutuje w bieżącym roku. Po wielkiej prezentacji gry na łamach serwisu Game Informer, teraz przyszła pora na konkretną datę premiery. W podróż po zrujnowanych Stanach Zjednoczonych wybierzemy się dokładnie 22 lutego 2019 roku. Z tej okazji możemy też podziwiać świeżutki zwiastun.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Więcej niż budżetowiec

Opublikowane przez - 10 września 2015 0
Prestigio wzbogaca smartfonową ofertę o urządzenie ze średniej półki, co odzwierciedla specyfikacja bazująca na czterordzeniowym procesorze wspieranym przez 1GB pamięci…