fallout 76 steam

Oficjalnie: Fallout 76 nie dla Steam!

Choć plotkowano o tym od dłuższego czasu, to dopiero dzisiaj przedstawiciele Bethesdy oficjalnie potwierdzili, że gra Fallout 76 nie będzie dostępna na platformie Steam!

W rozmowie z redaktorem PC Gamera, Bethesda potwierdziła, że zarówno zbliżająca się B.E.T.A., jak i pełna wersja Fallout 76 będą dostępne na PC jedynie na autorskiej platformie firmy – Bethesda.net launcher. Oznacza to, że Valve – właściciel platformy Steam, stracił właśnie jeden z największych tytułów drugiej połowy bieżącego roku.

Ciekawych wieści dowiedzieliśmy się również na temat obiecanej wersji beta Fallouta 76. B.E.T.A. (bo tak nazywa ją producenta – od Break it Early Test Application) zaoferuje nam pełną zawartość gry, co więcej nasze postępy z testowej wersji będziemy mogli zachować i przenieść do produkcji, gdy ta już oficjalnie trafi do sprzedaży.

Premiera Fallout 76 odbędzie się 14 listopada na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Nowe notebooki od Lenovo

Opublikowane przez - 27 maja 2015 0
Lenovo zaprezentowało trzy nowe notebooki dla użytkowników indywidualnych ceniących proste i funkcjonalne wzornictwo: Lenovo Z41, Lenovo Z51 i ideapad 100.  Lenovo ideapad…

Honor 8 już oficjalnie!

Opublikowane przez - 11 lipca 2016 0
Stało się, Honor 8 nie kryje już przed nami żadnych tajemnic, pora przyjrzeć się temu co ma do zaoferowania chiński…