Okazja: Icewind Dale – klasyczny rpg w rewelacyjnej cenie na Androidzie i iOS-ie

Icewind Dale to kultowa już dziś gra rpg autorstwa Black Isle Studios, która pierwotnie zadebiutowała w 2000 roku. Po latach, odświeżenia produkcji podjęło się studio Beamdog, które wydało Icewind Dale: Enhanced Edition. To właśnie ta edycja jest obecnie dostępna w znakomitej promocji na urządzeniach mobilnych z Androidem i iOS-em.

Icewind Dale: Enhanced Edition jest obecnie dostępne za niecałe 9 złotych – dotyczy to zarówno wersji na Androida, jak również tej przeznaczonej na urządzenia Apple. Biorąc pod uwagę, że standardowo cena produkcji wynosi niecałe 50 złotych, to mówimy tu o naprawdę korzystnej promocji.

Grzechem byłoby nie wykorzystać takiej okazji, szczególnie, że Icewind Dale uchodzi za jednego z najlepszych przedstawicieli swojego gatunku w historii. Akcja gry przenosi nas do Zapomnianych Krain, a konkretnie do najbardziej wysuniętego na północ regionu – Gór Grzbietu Świata, gdzie wraz z drużyną towarzyszy musimy przeciwstawić się rosnącemu w siłę złu.

Gra pozwoli nam na cross-platformową kooperację za pośrednictwem sieci – oznacza to, że np. grając na tablecie możemy dołączyć do drużyny znajomego, który właśnie siedzi przy PC-cie. Do tego możemy liczyć na zapis gry w chmurze.

Warto też pamiętać, że producent zaleca do gry urządzenia o przekątnej ekranu wynoszącej co najmniej 7-cali.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Sklep jutra według Żabki

Opublikowane przez - 14 września 2018 0
Czy sieć sklepów, ale tych realnych, a nie wirtualnych, może być ściśle powiązana z rozwiązaniami z zakresu sztucznej inteligencji i…

Być jak James Bond

Opublikowane przez - 23 grudnia 2015 0
Naśladować bohatera, nawet tego filmowego, to nic zdrożnego. Gorzej, jeśli jest to agent, który jest specjalnie wyszkolonym szpiegiem, a ponadto…