oppo reno

Oppo zapowiada nową linię smartfonów – Reno

Oppo postanowiło nas dzisiaj solidnie zaskoczyć i zapowiedziało nową linię produktów – Reno.

Na portalu społecznościowym Weibo, wiceprezydent Oppo – Shen Yiren, opublikował krótką wiadomość będącą zapowiedzią nowej linii smartfonów. Na zdjęciu towarzyszącym wiadomości widnieje slogan „i’m reno”, czyli po prostu „jestem reno”.

Dopytywany w komentarzach, Shen Yiren podkreślił, że w tym wypadku nie ma mowy o nowej submarce, a Reno będzie nową serią produktów. Zapytany o konkrety, wiceprezydent zdradził jedynie, że premiera debiutanckiego urządzenia z serii Reno odbędzie się 10 kwietnia.

Czym będzie charakteryzować się seria smartfonów Reno? Spekuluje się, że może to być odpowiedź na gamingową linię iQOO od Vivo. Pojawiają się również sugestie, że może to być linia dedykowana młodszym użytkownikom, charakteryzująca się ciekawym designem i mocnymi aparatami.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Nowości TB w ofercie AB

Opublikowane przez - 19 lutego 2019 0
TB czyli marka własna AB wprowadziła do oferty nowe uchwyty przeznaczone do telewizorów, monitorów i projektorów. W ofercie marki TB…

LG mobile ogłasza wyniki za Q3

Opublikowane przez - 29 października 2015 0
LG ogłosiło swoje wyniki za III kw. 2015 r. LG Mobile Communications Company sprzedało w tym okresie 14.9 mln smartfonów, co oznacza…