Orange wprowadza eSIM na smartwatchach Samsung

Wprowadzanie eSim zrobiło się tak modne, jak ogłaszanie gotowości do udostępnienia technologii 5G. Teraz przyszedł prawdziwy test czy było warto i użytkownicy będą chętni do korzystania.

Usługa o nazwie „Ekstra karta eSIM” w Orange umożliwia korzystanie na smartwatchu z tego samego numeru telefonu, który klient posiada na smartfonie. Niezależnie od odległości od swojego telefonu można odbierać połączenia, dzwonić lub odpowiadać na wiadomości. Obecnie usługę udostępniono na smartwatchach Samsung Galaxy Watch LTE. Ponadto, dzięki temu można mieć drugi telefon z tym samym numerem przekładania karty SIM.

­Ekstra karta eSIM pozwala korzystać z kilku niezależnych urządzeń, które mają ten sam numer, ofertę i wspólny pakiet internetowy. Orange planuje stopniowo rozszerzać listę urządzeń, na których można aktywować ją o kolejne zegarki, smartfony, tablety i laptopy.

\Użytkownik może korzystać maksymalnie z 4 kart obsługujących rozmowy, transmisję danych i SMS oraz 4 kart obsługujących wyłącznie transfer danych, z tym samym numerem telefonu i pakietami usług.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane