Paladins Nintendo Switch

Paladins – konkurent Overwatcha trafi na Nintendo Switch

Przedstawiciele Hi-Rez Studios ujawnili właśnie, że ich przebojowy, drużynowy shooter – Paladins, trafi na konsolę Nintendo Switch już w najbliższy wtorek!

Nintendo Switch wreszcie otrzyma imponujący tytuł sieciowy, Paladins zadebiutuje na hybrydowej konsoli już 12 czerwca. Niestety, aby móc zagrać już w najbliższy wtorek trzeba liczyć się z wydatkiem około 120 złotych bowiem na tyle wyceniono Founder’s Pack.

Dzięki Founder’s Pack otrzymacie natychmiastowy dostęp do wszystkich bohaterów, jak również unikatowe elementy do ich personalizacji. Dobra wiadomość jest tak, że jeśli Wam się nie spieszy to jeszcze w to lato będziecie mogli pobrać grę całkowicie za darmo.

Na uwagę zasługuje fakt, że gracze na konsoli Nintendo będą mogli cross-platformowo rywalizować z graczami posiadającymi Xboxy. Dodatkowo twórcy zapewniają, że Paladins będą śmigać w 60 klatkach na sekundę.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

ZTE przedstawia Zmax Pro

Opublikowane przez - 19 lipca 2016 0
ZTE właśnie zaprezentowało Zmax Pro, smartfon z wyświetlaczem 6 cali o rozdzielczości FullHD w cenie około 400 złotych! Bezsprzecznie ZTE…