Phantom Doctrine – strategia inspirowana serią XCOM zadebiutuje 14 sierpnia

Warszawskie studio CreativeForge Games poinformowało dzisiaj, że już w połowie przyszłego miesiąca na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One zadebiutuje ich najnowsza produkcja – Phantom Doctrine.

Największym sukcesem studia CreativeForge Games była do tej pory gra „Hard West” wydana w 2015 roku. Tym razem zespół ma większe ambicje, a ich najnowszy projekt – Phantom Doctrine, ma być najlepszym tego dowodem.

Phantom Doctrine pozwoli nam pokierować agencją wywiadowczą podczas zimnej wojny (konkretnie lata 80 ubiegłego wieku). Do naszych zadań należeć będzie: zarządzaniem zasobami, wysyłanie szpiegów z misjami, zatrudnianie nowych rekrutów. Podczas misji będziemy przejmować bezpośrednią kontrolę nad naszymi agentami i toczyć turowe potyczki na wzór serii XCOM. Twórcy obiecują, że każdą misję będzie można rozegrać „po cichu” lub w stylu na „Rambo”.

W trakcie trwającej co najmniej 30 godzin kampanii natrafimy na 60 zróżnicowanych map, z różnymi przeszkodami i celami do zrealizowania. Więcej o polskiej produkcji możecie przeczytac na oficjalne stronie gry.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

AuraVision, czyli VR bez kabli

Opublikowane przez - 5 listopada 2015 0
Też macie wrażenie, że w ostatnich miesiącach zalewają nas newsy dotyczące gogli VR od najróżniejszych producentów? Bo ja mam. Jednak…