Plantronics wprowadza na rynek nowe słuchawki dla aktywnych

330 2
Do portfolio producenta zawitają niebawem nowe modele słuchawek przeznaczonych dla najbardziej aktywnych użytkowników.

BackBeat FIT 300
BackBeat FIT 300

Rodzinę słuchawek BackBeat FIT wzbogacą: BackBeat FIT 300 – douszne słuchawki Bluetooth, których bateria zapewni nam nawet 6 godzin działania na jednym ładowaniu.

BackBeat FIT 500
BackBeat FIT 500

BackBeat FIT 500 – nauszne, bezprzewodowe słuchawki wyposażone w nauszniki z pamięciowej gąbki zapobiegające poceniu oraz tłumiące odgłosy z zewnątrz. FIT 500 może się również pochwalić baterią, która wytrzyma nawet 18 godzin ciągłego użytkowania.

BackBeat FIT Boost
BackBeat FIT Boost

BackBeat FIT Training i BackBeat FIT Boost to słuchawki, które powstały na bazie ulepszonych bezprzewodowych wodoodpornych słuchawek BackBeat FIT. Wraz z BackBeat FIT Training otrzymamy nielimitowany dostęp do 12 wybranych treningów PEAR Personal Coaching App oraz półroczny dostęp do aplikacji. BackBeat FIT Boost zaoferuje nam wszystko to co FIT Training oraz dodatkowo saszetkę ładującą o klasie wodoszczelności IPX5, zrobiona z szybko schnącego materiału, która pozwala na dodatkowych 10 godzin słuchania.

Ceny i dostępność:

  • BackBeat FIT 300 będzie dostępna pod koniec października w cenie €99.99
  • BackBeat FIT 500 będzie dostępna od listopada w cenie €99.99
  • BackBeat FIT Boost Edition będzie dostępna od listopada w cenie €159.99
  • BackBeat FIT Training Edition będzie dostępna w 2018 roku w cenie €129.99
2 0
  • Sylwia Kozlowska

    Czy BackBeat FIT 500 jest już dostępny w Polsce? Jeśli tak, to bardzo prosiłabym o namiar na stronę internetową albo adres sklepu.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane