Plantronics wprowadza nową serię bezprzewodowych słuchawek BackBeat GO 600

Plantronics wprowadza do sprzedaży nową serię bezprzewodowych słuchawek – BackBeat GO 600. Są to konstrukcje nauszne, stworzone z myślą o miłośnikach muzyki. Mają być dostępne w przystępnej cenie około 100 USD, chociaż ile będą kosztować w Polsce, jeszcze nie wiadomo.

Słuchawki BackBeat GO 600 zostały wyposażone w podwójny korektor graficzny, który pozwala użytkownikowi wybierać pomiędzy trybem Bass Boost (wzmocnione basy) i Balanced (zrównoważone basy). Tryb Balanced EQ to autorskie rozwiązanie Plantronicsa, które ma dostarczać najlepsze możliwe brzmienia w zależności od słuchanego gatunku muzycznego. Przełączanie pomiędzy dwoma trybami odbywa się za pomocą jednego guzika.

BackBeat GO 600 to smukła, lekka konstrukcja z pałąkiem na głowę i wyściełanymi nausznikami pokrytymi pamięciową gąbką. Takie rozwiązanie zdaniem producenta ma zapewnić odpowiednią równowagę pomiędzy wygodą a izolacją, dając przy tym bogaty dźwięk i minimalizując czynniki, które mogą nas rozpraszać podczas słuchania.

Dodatkowe cechy serii BackBeat GO 600:

  • Bateria, która zapewnia do 18 godzin bezprzewodowego słuchania po jednym naładowaniu
  • Do 10 m zasięgu Bluetooth po połączeniu z kompatybilnym smartfonem lub tabletem
  • Składane na płasko nauszniki ułatwiające transport i noszenie na szyi podczas przerw w korzystaniu ze słuchawek
  • Specjalne kontrolery na nausznikach, które umożliwiają szybkie zatrzymywanie/włączanie, przełączanie utworów, regulację głośności i odbieranie telefonów
  • Mikrofon z szerokopasmowym dźwiękiem; możliwość głosowego odbierania telefonów dzięki kompatybilności z Siri, Google Now i Cortana.

W zestawie znajduje się etui do transportu, kabel ładujący USB oraz kabel audio do słuchania muzyki po rozładowaniu baterii.

Seria BackBeat GO 600 będzie dostępna już wkrótce w cenie około 100 USD, w czterech wersjach kolorystycznych: czarnej, khaki, granatowej i szarej. Nie jest na razie znana dokładna data wejścia do Polski, oraz cena w złotówkach.’

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane