PlayStation 4 z kolejnym rekordem!

236 0
Sony ma powody do zadowolenia, jak poinformował japoński producent – od dnia premiery PlayStation 4 sprzedało się już w 73,6 milionach egzemplarzy, co więcej w samym tylko okresie świątecznym udało się sprzedać 5,9 miliona konsol.

PlayStation 4 Slim & PS4 Pro
PlayStation 4 Slim & PS4 Pro

Rok 2017 Sony zamyka z 20,7 milionami sprzedanych konsol PlayStation 4. Producent pochwalił się również, że w okresie świątecznym sprzedano 55,9 miliona gier przeznaczonych na ich urządzenie, summa summarum posiadacze PlayStation 4 zakupili już ponad 645 milionów gier.

PlayStation 4, które zadebiutowało pod koniec 2013 roku jest z nami już cztery lata. Co ciekawe najlepiej sprzedająca się konsola Sony – PlayStation 2 (ogółem 155 milionów sprzedanych egzemplarzy), w analogicznym okresie od premiery, sprzedała się gorzej od najnowszej konsoli Japończyków, uzyskując około 71,3 miliona sprzedanych egzemplarzy.

0 0
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Płatności zbliżeniowe w 23 finale WOŚP

Opublikowane przez - 7 stycznia 2015 0
Dzięki współpracy WOŚP, MasterCard oraz Verifone, podczas 23 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kilkuset wolontariuszy zostanie wyposażonych w przenośne, zbliżeniowe…