Pokemon Go pvp

Pokemon Go – tryb pvp jest coraz bliżej!

Pokemon Go wciąż ma się dobrze. Produkcja studia Niantic jest z nami już dwa lata, w tym czasie do gry zawitało sporo nowości. Możliwe, że jeszcze w tym roku Pokemon Go umożliwi nam rywalizację z innymi graczami.

Według najnowszego raportu firmy analitycznej – Sensor Tower, Pokemon Go generuje swoim twórcom blisko 2 miliony dolarów dziennie. W sumie od dnia swojego debiutu, gra przyniosła studiu Niantic blisko 1,8 miliarda dolarów przychodów.

Nic zatem dziwnego, że produkcja wciąż jest rozwijana. Niedawno do gry zawitała długo oczekiwana możliwość wymiany Pokemonami, a jeszcze w tym roku na serwery gry ma trafić prawdopodobne najbardziej oczekiwana funkcja, czyli tryb gracz vs gracz.

Szefowa europejskiego marketingu studia Niantic – Anne Beuttenmuller, zdradziła w jednym z ostatnich wywiadów, że tryb pvp to funkcja, nad którą obecnie pracuje zespół. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to aktualizacja zadebiutuje pod koniec bieżącego roku. Niestety wciąż nie mamy pojęcia jak dokładnie wyglądać będzie tryb rywalizacji między graczami w Pokemon Go.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane