Poznaj powiększone portfolio telefonów bezprzewodowych

MobilityNewsAutor:

Yealink – W53P, nowy rozdział mobilności

Xiamen, Chiny – 10 września 2018 r. – Yealink, wiodący producent rozwiązań do komunikacji i współpracy zdalnej dla firm, ma przyjemność wypuścić na rynek swój nowy telefon IP DECT W53P, który od dziś wzbogaci portfolio bezprzewodowych telefonów Yealink, mających zastosowanie w różnych scenariuszach komunikacji biznesowej. Telefon W53P został zaprojektowany specjalnie w celu wsparcia rozmów zaawansowanym głosem w jakości HD, wytrzymałą baterią i 50-metrowym zasięgiem wewnątrz pomieszczeń.

Jako średnio budżetowy model telefonu IP DECT, nowy Yealink W53P jest stworzony do umiarkowanej i aktywnej komunikacji pracowników w ruchu. Działanie w oparciu o bezprzewodową technologię DECT CAT-iq2.0 oferuje najwyższą jakość dźwięku HD, aby zadowolić klientów poszukujących stabilnych i niezawodnych bezprzewodowych telefonów. Nowy telefon cechuje się długim czasem pracy na baterii, zapewniając do 18 godzin rozmów i 200 godzin w stanie czuwania. Szybkie i sprawne zarządzanie połączeniami, jest możliwe dzięki 1,8-calowemu kolorowemu ekranowi TFT, a zmodernizowana kompaktowa konstrukcja sprawia, że telefon jest wygodny do noszenia i obsługi.

Yealink uważnie obserwuje zachowania dzisiejszych pracowników i doskonale zdaje sobie sprawę, że połączenia telefoniczne wykonywane w ciągłym biegu są istotną częścią pracy we wszystkich rodzajach segmentów biznesowych. Dlatego też Yealink tak duży nacisk kładzie na innowacyje i stara się rozwijać swoje portoflio bezprzewodowych rozwiązań IP DECT, w celu dostarczenia lepszych produktów i usług dla klientów, którzy szukają stabilnych i niezawodnej komunikacji na różnych stanowiskach w różnych branżach.

 

Oprócz W53P, na bezprzewodowy system DECT firmy Yealink, składają się:

  • Wysokiej klasy telefon W60P, charakteryzujący się jakością dźwięku HD, 2,4-calowym wyświetlaczem oraz baterią dla 30 godzin rozmów i możliwością szybkiego ładowania. Jest idealny do obsługi dużej ilości połączeń telefonicznych;

  • Podstawowy telefon W52P, charakteryzujący się stabilnymi rozmowami. Jest idealnym rozwiązaniem dla właścicieli małych firm z mniej mobilną komunikacją;

  • W41P, który został zaprojektowany specjalnie z myślą o kadrze kierowniczej, menedżerach i recepcji. Posiada nadzwyczajny dźwięk HD, większy wyświetlacz i wiele przycisków funkcyjnych.

Wraz z wprowadzenie W53P do oferty, Yealink uaktualnia również telefony biznesowe z serii T5 i oprogramowanie CP960 do wersji V83, pozwalającej uzyskać więcej funkcji.

Zmiany w T5 Smart Business Phones (T58V, T58A, T56A)

Obsługa Yealink Acoustic Shield w celu odcinania szumów tła. Wraz z technologią Yealink Noise Proof, telefony zapewnią czyste i pozbawione szumów tła rozmowy.
Zastosowanie DECT DD10K zamieni serię T5 w system DECT, który obsłuży do 4 słuchawek, idealnie dopasowując się do potrzeb Twojego bezprzewodowego biura. Tryb Master and Slave jest dostępny, gdy tylko jedna słuchawka DECT jest zarejestrowana w T5X, co pozwala na bezproblemowe i szybkie przełączanie połączeń oraz dodaje mobilności.

Zmiany w telefonie konferencyjnym CP960

Aktualizacja pozwoli połączyć CP960 z maksymalnie 3 dodatkowymi jednostkami CP960, aby spełnić wymagania naprawdę dużych sal konferencyjnych i zapewnić dobrą transmisję głosu w tego typu pomieszczeniach. Połączenie kilku CP960 w jeden system będzie odbywało się przez sieć LAN i w trybie Master and Slave.

O Yealink

Założony w 2001 roku Yealink jest międzynarodową korporacją, która kładzie nacisk na rozwój urządzeń do komunikacji głosowej i współpracy wideo. Yealink zmienił rynek, koncentrując się na wysokiej produktywności i łatwej współpracy. Obecnie świadczy usługi dla klientów w ponad 140 krajach. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.yealink.pl

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane