Qualcomm prezentuje procesor – Snapdragon 845!

451 0
Qualcomm właśnie ogłosił swój najnowszy flagowy układ – Snapdragon 845. Jednym z pierwszych smartfonów, który otrzyma nowy układ amerykanów będzie przyszłoroczny flagowiec Xiaomi Mi7.

Snapdragon 845

Właśnie zaprezentowany układ amerykańskiego producenta podobnie jak poprzednik (Snapdragon 835) został stworzony w 10nm procesie litograficznym. Dzięki wbudowanemu modemowi X20 wciąż będziemy mogli liczyć na prędkość Gigabit LTE. Największą nowością układu jest to, że został on dostosowany również do laptopów i notebooków.

Najwięksi producenci, w tym Asus i HP, już zapowiedzieli, że na początku 2018 roku możemy spodziewać się pierwszych laptopów ze Snapdragonem 845 i systemem Windows 10.

1 0
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Kolejny Happy Week w Orange

Opublikowane przez - 16 stycznia 2015 0
Orange zaprozentował nową odsłonę promocji o nazwie Happy Week. Jednak wbrew nazwie promocja nie będzie trwała tydzień, a do 20…

Alcatel Onetouch GO Play w Play

Opublikowane przez - 30 listopada 2015 0
Kolejny model Alcatela – GO Play pojawił się w ofercie Play. Urządzenie jest przedstawicielem średniej półki, wyróżnia go odporność na wodę,…